zakup nowej maszyny

Pytania i wątpliwości dotyczące wyboru maszyny do szycia lub innego sprzętu najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb. Nasz ekspert wyjaśni czym należy się kierować w podejmowaniu decyzji i na co zwracać szczególną uwagę przed zakupem.

zakup nowej maszyny

Postautor: figa51 » 21 paź 2008, 12:22

Chcę kupić maszynę do szycia na potrzeby domowe. Będę wykonywać drobne poprawki, naprawy odzieży i przeróbki dla dzieci.Dawno nie szyłam na maszynie i wcześniej używałam maszyny Łucznik.
Chciałabym, aby była to maszyna dobra , nowoczesna a jednocześnie łatwa w obsłudze. Mieszkam w Łodzi i dobrze byłoby abym mogła kupić ją w swoim mieście z możliwością przetestowania. Wcześniej radzono mi maszynę firmy Husgvarna. Podobno jakaś nowość w nazwie ma nr 50, ale nie pamiętam pełnej nazwy jej typu. Niestety nie znalazłam jej w Łodzi. Miała wpaniałe rekomendacje ale podobno "dość słaby" silnik i to mnie powstrzymało przed zakupem internetowym z Kielc. Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
figa51

Re: zakup nowej maszyny

Postautor: Jolanta.Wojcik » 21 paź 2008, 17:39

Całkowicie się z Panią zgadzam, iż najlepszego zakupu dokonuje się po przetestowaniu poszczególnych modeli różnych firm. Zapraszam serdecznie do naszego centrum maszyn do szycia w Łodzi, ul. Narutowicza 12. Proponuję maszyny firmy Elna, Toyota, Brother, Bernina oraz Janome. Mamy duży wybór, dokładnie przeanalizujemy wspólnie interesujące Panią typy i na pewno będzie Pani mogła dokonać trafnego wyboru. Może Pani przy każdej maszynie usiąść, poszyć na niej, posłuchać jak pracuje i wtedy na pewno będzie łatwiej podjąć ostateczną decyzję. W ramach zakupu może Pani oczywiście liczyć na nieograniczony czas jaki będzie Pani potrzebowała aby zapoznać się z każdą maszyną i jej obsługą. Pozdrawiam, Jola Wójcik.
Jolanta.Wojcik
Ekspert
Ekspert

Wróć do WYBÓR WŁAŚCIWEGO SPRZĘTU